facebook

Všechny novinky

04. 06. 2016
Doubleshot

Máme pro Vás novinku,...Vhodnou (ne)jen k narozeninám... Jedná se o ručně zhotovenou 100g tabulku mléčné čokolády s vyobrazením jednotlivých znamení zvěrokruhu. Dárkově balené v elegantní krabičce.

Na prodejně na Vás bude čekat aktuální znamení daného období. Je také možné objednat jakékoliv jiné znamení dle Vašeho přání. Stačí nás jen kontaktovat

Celá novinka
Doubleshot

26. února 2015 od 17.00 hod. v klubovně Muzea města
Ústí nad Labem ochutnáme čokoládu a naučíme se připravovat kávu trošku jinak.

Více zde

Domeček

Rodinné centrum Domeček a BON-BON Vás zvou na první společnou akci:

Listopad s BON-BONEM, aneb sladké baví každého!

Marcipánová dílnička v prostorách Domečku, čtvrtek 19. 11. 2015, 16.00-18.00 hodin.

Více zde

Užijte si sváteční náladu v kruhu rodinném a nebo s přáteli..
Budeme se na Vás opět těšit 5.1.2015 s tradiční otevírací dobou:
po-pá 9:00-17:30
so 9:00-12:00
polední přestávka 13:00-13:30

lízátka

Kromě obvyklého sortimentu (jako je tabulková čokoláda s matchou, guaranou, kustovnící apod.) dorazily i úplné novinky. Nově máme v nabídce višňovou pralinku s chilli. Opravdová specialitka.

Také bychom Vám rádi nabídli vánoční sortiment. Abychom Vám vše jen nepopisovali, tak přikládáme fotografie...

Jednotlivé pralinky Vám také můžeme zabalit do krásných plechových krabiček s vánoční tématikou. Vznikne tak milý dárek pro Vaše blízké.

Přijďte a určitě si vyberete.

16. 08. 2014
Kupón

Stáhněte si zde (pdf, 294kb) náš KUPÓN. Při předložení tohoto KUPÓNU při placení získáte čokoládový degustační balíček ZDARMA.

Akce je platná do 6.9.2014, počet degustačních balíčků je omezen.

Celá novinka
Bonboniéra

Nově v nabídce malé i velké bonboniérky. Obdarujte sebe či své blízké sladkým dárkem.
Studenti, žáci, maturanti, absolventi, ale i učitelé, profesoři a docenti... přijďte se k nám do BON-BONu odměnit za celoroční práci ve škole. Pro každého se u nás něco najde. Více v galerii.

Umíte si představit jahody, které by byly lahodnější než ty svádovské? Takové prostě neexistují. A protože je teď jejich sezóna, tak Vám jahody nabídneme u nás v BON-BONu s vynikající horkou čokoládou.

Letní espresso směs Tam Dem se skládá z promyté etiopské kávy Wote a suchým způsobem zpracované odrůdy červený Catuai od brazilského producenta pana Bruno Souzy z farmy Esperança.

Celá novinka

Ve stánku budeme nabízet horkou čokoládu s ovocem, čokoládové mini balíčky pro radost, pro zamilované, pro děti, pro odvážné i pro horolezce. Novinkou bude čokoládový kalíšek s cherry třešničkou a cherry likérem. Pro malé tvořivce bude připravená Marcipánová dílnička. Samozřejmě nebude chybět ani čokoládové 13° pivo.

Ústecký pivní jarmark se koná na Kostelním náměstí ve dne 17. 5. 2014. Více o akci zde. (pdf/631kb)

Česká televize navštívila ve svém pořadu Toulavá kamera Muzeum čokolády a marcipánu v Táboře. Na tento díl se můžete podívat zde.

Celá novinka
27. 03. 2014

V sobotu 12. dubna se budou v Muzeu města Ústí nad Labem konat Velikonoční trhy s ukázkami lidových řemesel a tradičních velikonočních zvyklostí. Přijďte se podívat, protože my tam budeme také.

Celá novinka

BON-BON byl pozván na Degustaci vína a čokolády v Café Alibi na Mírovém náměstí.

Akce proběhla 27. 2. 2014 od 19.00.

Celá novinka
Tak jsme měli návštěvu... Přišly se ná nás podívat děti z lesní školky Pidi midi ve Vaňově. Celá novinka

Dne 25. ledna. 2014 se v ústeckém Domě kultury konal XVII. Ples všech Ústečanů a my jsme samozřejmě nemohli chybět.

03. 02. 2014
Jste zamilovaní a nechce se Vám čekat, až bude nějaký ten svátek?! Tak nečekejte a přijďte k nám už tento týden. Ve čtvrtek dorazí zboží a budeme mít novinky nejen pro zamilované. Celá novinka
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.